samsung logo
فروش و خدمات پس از فروش SAMSUNG فقط از طریق نمایندگی مرکزی
با شماره 89392-021 صورت می پذیرد. از اعتماد و انتخاب شما متشکریم

نمایندگی سامسونگ حراج

نمایندگی samsung

نمایندگی samsung زیادی در کشورهای خارج از ایران وجود دارند ولی در داخل کشور ایران یا به ندرت هستند یا اصلا وجود ندارند لذا برای اولین بار شما می توانید نمایندگی samsung را با شماره تماس 89392-021 پیدا کنید و هرگونه سوال یا مشکلی در زمینه محصولات samsung دارید با کارشناسان متخصص نمایندگی samsung مطرح نمائید تا شما را راهنمایی کنند. نمایندگی samsung ایران با برخورداری از افراد مجرب و تشکیل تیم پشتیبانی 24 ساعته در تمام روزهای سال به غیر از تعطیلات رسمی کشور، همیشه حاضر و آماده برای خدمت رسانی به علاقه مندان این کمپانی مقرون به صرفه می باشند. مجموعه نمایندگی samsung در زمینه های مختلفی از جمله: نمایندگی samsung لپ تاپ، نمایندگی samsung گوشی موبایل، نمایندگی samsung تلفن همراه، نمایندگی samsung تبلت و همچنین نمایندگی samsung کامپیوتر فعالیت می نماید و قادر است در هر کدام از این زمینه ها نقش تعمیرانی آن ها را نیز همانند: نمایندگی samsung تعمیرات لپ تاپ، نمایندگی samsung تعمیرات گوشی موبایل، نمایندگی samsung تعمیرات تلفن همراه، نمایندگی samsung  تعمیرات تبلت و در آخر نیز نمایندگی samsung تعمیرات کامپیوتر را بر عهده داشته باشد. ناگفته نماند که در هر کدام از این زمینه ها؛ نمایندگی samsung فروش، نمایندگی samsung خرید، نمایندگی samsung قیمت و حتی در برخی از روزهای متعارف سال، نمایندگی samsung حراج را نیز به اجرا می رساند. از نکات قابل تامیل در نمایندگی samsung می توان به کادر جوان و متخصص این نمایندگی اشاره داشت که با تلاش و دانش روز افزون خود در کمترین زمان ممکنه حاضر به پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان می باشند.

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ زیادی در کشورهای خارج از ایران وجود دارند ولی در داخل کشور ایران یا به ندرت هستند یا اصلا وجود ندارند لذا برای اولین بار شما می توانید نمایندگی سامسونگ را با شماره تماس 89392-021 پیدا کنید و هرگونه سوال یا مشکلی در زمینه محصولات سامسونگ دارید با کارشناسان متخصص نمایندگی سامسونگ مطرح نمائید تا شما را راهنمایی کنند. نمایندگی سامسونگ ایران با برخورداری از افراد مجرب و تشکیل تیم پشتیبانی 24 ساعته در تمام روزهای سال به غیر از تعطیلات رسمی کشور، همیشه حاضر و آماده برای خدمت رسانی به علاقه مندان این کمپانی مقرون به صرفه می باشند. مجموعه نمایندگی سامسونگ در زمینه های مختلفی از جمله: نمایندگی سامسونگ لپ تاپ، نمایندگی سامسونگ گوشی موبایل، نمایندگی سامسونگ تلفن همراه، نمایندگی سامسونگ تبلت و همچنین نمایندگی سامسونگ  کامپیوتر فعالیت می نماید و قادر است در هر کدام از این زمینه ها نقش تعمیرانی آن ها را نیز همانند: نمایندگی سامسونگ تعمیرات لپ تاپ، نمایندگی سامسونگ تعمیرات گوشی موبایل، نمایندگی سامسونگ  تعمیرات تلفن همراه، نمایندگی سامسونگ تعمیرات تبلت و در آخر نیز نمایندگی سامسونگ تعمیرات کامپیوتر را بر عهده داشته باشد. ناگفته نماند که در هر کدام از این زمینه ها؛ نمایندگی سامسونگ فروش، نمایندگی سامسونگ خرید، نمایندگی سامسونگ قیمت و حتی در برخی از روزهای متعارف سال، نمایندگی سامسونگ حراج را نیز به اجرا می رساند. از نکات قابل تامیل در نمایندگی سامسونگ می توان به کادر جوان و متخصص این نمایندگی اشاره داشت که با تلاش و دانش روز افزون خود در کمترین زمان ممکنه حاضر به پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان می باشند.

ادامه
samsung factory
samsung company
تاریخچه شرکت سامسونگ

سامسونگ در سال ۱۳۱۷ در شهر تائگو (کره جنوبی) توسط بیونگ-چول لی تأسیس شد. سامسونگ در کشور چند ملیتی و یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات است. در بیش از ۱۰۰ کشور فعالیت دارد. کلمه سامسونگ در زبان کره‌ای "Three stars" یا سه ستاره، معنی می‌دهد.
کار شرکت سامسونگ به عنوان صادر کننده مواد غذایی آغاز شد. در دهه ۱۳۴۹ سامسونگ دامنه کار خود را باز هم گسترش داد و به بخش پتروشیمی وارد شد. همچنین تولید انواع ماشین ظرفشویی، یخچال و مایکرو ویو را آغاز کرد. در دهه ۱۳۵۹ سامسونگ تمرکز بیشتری را بر روی صنایع الکترونیک قرار داد و تولید تلویزیون‌های رنگی، کامپیوترهای شخصی، ضبط صوت ودوربین فیلمبرداری را شروع کرد. این دهه، در عین حال برهه‌ای بود که سامسونگ شروع به صادرات بیشتر محصولات تولیدی خود به آمریکای شمالی کرد. در ابتدا و میانه دهه ۱۳۶۹ سامسونگ تولید حافظه و هارد دیسک را برای استفاده در کامپیوترهای شخصی شروع کرد که امروزه همچنان بخش بزرگی از تجارت سامسونگ را تشکیل می‌دهد.

کلمه های مرتبط ...


مقاله های مرتبط ...

کارتریج سامسونگ

کارتریج Samsung

تعمیر پرینتر سامسونگ

تعمیر پرینتر Samsung

Samsung kitchen appliances

لوازم آشپزخانه برند سامسونگ

Brand camera Samsung NX1000

دوربین برند سامسونگ مدل NX1000

Samsung’s tablet S 8.4

تبلت برند سامسونگ مدل S 8.4

Mobile phone brand Samsung Galaxy A5

گوشی موبایل برند سامسونگ مدل Galaxy A5

Samsung’s LED TV models H6490

تلویزیون ال ای دی برند سامسونگ مدل H6490

تعمیرات samsung

تعمیرات سامسونگ

شرکت samsung

شرکت سامسونگ

نمایندگی رسمی samsung

نمایندگی رسمی سامسونگکارتریج سامسونگ, کارتریج Samsung, تعمیر پرینتر سامسونگ, تعمیر پرینتر Samsung, Samsung kitchen appliances, لوازم آشپزخانه برند سامسونگ, Brand camera Samsung NX1000, دوربین برند سامسونگ مدل NX1000, Samsung’s tablet S 8.4, تبلت برند سامسونگ مدل S 8.4, Mobile phone brand Samsung Galaxy A5, گوشی موبایل برند سامسونگ مدل Galaxy A5, Samsung’s LED TV models H6490, تلویزیون ال ای دی برند سامسونگ مدل H6490, تعمیرات samsung, تعمیرات سامسونگ, شرکت samsung, شرکت سامسونگ, نمایندگی رسمی samsung, نمایندگی رسمی سامسونگ, نمایندگی samsung, نمایندگی سامسونگ, نمایندگی رسمی شرکت samsung, نمایندگی رسمی شرکت سامسونگ, نمایندگی شرکت samsung, نمایندگی شرکت سامسونگ, نمایندگی رسمی اچ پی HP