samsung logo
فروش و خدمات پس از فروش SAMSUNG فقط از طریق نمایندگی مرکزی
با شماره 89392-021 صورت می پذیرد. از اعتماد و انتخاب شما متشکریم

کارتریج Samsung کم هزینه

کارتریج سامسونگ

نمایندگی کارتریج سامسونگ زیادی در کشورهای خارج از ایران وجود دارند ولی در داخل کشور ایران یا به ندرت هستند یا اصلا وجود ندارند لذا برای اولین بار شما می توانید نمایندگی کارتریج سامسونگ را با شماره تماس 89392-021 پیدا کنید و هرگونه سوال یا مشکلی در زمینه کارتریج سامسونگ دارید با کارشناسان متخصص نمایندگی سامسونگ مطرح نمائید تا شما را راهنمایی کنند. کارتریج سامسونگ به سبب وجود مدل ها و سری های مختلفی که این برند مطرح، طراحی و تولید کرده است؛ تنها نیاز به دانش فنی و تخصص کارشناسان نمایندگی کارتریج سامسونگ دارد. کارتریج سامسونگ به سبب اینکه کارتریج هایی هستد کاملا اورجینال، باید در خصوص آن ها از کسانی که در نمایندگی کارتریج سامسونگ ایران و یا در نمایندگی کارتریج سامسونگ تهران در حال فعالیت هستند، مشاوره بگیرید و مطمئن باشید که تیم پشتیبانی از کارتریج سامسونگ قادر است به بهترین شکل ممکن تمام مشکلات کارتریج های این کمپانی را برطرف نموده و سبب اطمینان خاطر شما کاربران گرامی از سلامت کارتریج خود شود. فراموش نکنید که نمایندگی کارتریج سامسونگ با بهره گیری از تجهیزات و ابزارآلات روز جهانی، می تواند در کمترین بازه زمانی، مشکل کارتریج مورد نظر شما را برطرف نماید.

کارتریج Samsung

نمایندگی کارتریج Samsung زیادی در کشورهای خارج از ایران وجود دارند ولی در داخل کشور ایران یا به ندرت هستند یا اصلا وجود ندارند لذا برای اولین بار شما می توانید نمایندگی کارتریج Samsung را با شماره تماس 89392-021 پیدا کنید و هرگونه سوال یا مشکلی در زمینه کارتریج Samsung دارید با کارشناسان متخصص نمایندگی Samsung مطرح نمائید تا شما را راهنمایی کنند. کارتریج Samsung به سبب وجود مدل ها و سری های مختلفی که این برند مطرح، طراحی و تولید کرده است؛ تنها نیاز به دانش فنی و تخصص کارشناسان نمایندگی کارتریج Samsung دارد. کارتریج Samsung به سبب اینکه کارتریج هایی هستد کاملا اورجینال، باید در خصوص آن ها از کسانی که در نمایندگی کارتریج Samsung ایران و یا در نمایندگی کارتریج Samsung تهران در حال فعالیت هستند، مشاوره بگیرید و مطمئن باشید که تیم پشتیبانی از کارتریج Samsung قادر است به بهترین شکل ممکن تمام مشکلات کارتریج های این کمپانی را برطرف نموده و سبب اطمینان خاطر شما کاربران گرامی از سلامت کارتریج خود شود. فراموش نکنید که نمایندگی کارتریج Samsung با بهره گیری از تجهیزات و ابزارآلات روز جهانی، می تواند در کمترین بازه زمانی، مشکل کارتریج مورد نظر شما را برطرف نماید.

ادامه
samsung factory
samsung company
تاریخچه شرکت سامسونگ

سامسونگ در سال ۱۳۱۷ در شهر تائگو (کره جنوبی) توسط بیونگ-چول لی تأسیس شد. سامسونگ در کشور چند ملیتی و یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات است. در بیش از ۱۰۰ کشور فعالیت دارد. کلمه سامسونگ در زبان کره‌ای "Three stars" یا سه ستاره، معنی می‌دهد.
کار شرکت سامسونگ به عنوان صادر کننده مواد غذایی آغاز شد. در دهه ۱۳۴۹ سامسونگ دامنه کار خود را باز هم گسترش داد و به بخش پتروشیمی وارد شد. همچنین تولید انواع ماشین ظرفشویی، یخچال و مایکرو ویو را آغاز کرد. در دهه ۱۳۵۹ سامسونگ تمرکز بیشتری را بر روی صنایع الکترونیک قرار داد و تولید تلویزیون‌های رنگی، کامپیوترهای شخصی، ضبط صوت ودوربین فیلمبرداری را شروع کرد. این دهه، در عین حال برهه‌ای بود که سامسونگ شروع به صادرات بیشتر محصولات تولیدی خود به آمریکای شمالی کرد. در ابتدا و میانه دهه ۱۳۶۹ سامسونگ تولید حافظه و هارد دیسک را برای استفاده در کامپیوترهای شخصی شروع کرد که امروزه همچنان بخش بزرگی از تجارت سامسونگ را تشکیل می‌دهد.

کلمه های مرتبط ...


مقاله های مرتبط ...

کارتریج سامسونگ

کارتریج Samsung

تعمیر پرینتر سامسونگ

تعمیر پرینتر Samsung

Samsung kitchen appliances

لوازم آشپزخانه برند سامسونگ

Brand camera Samsung NX1000

دوربین برند سامسونگ مدل NX1000

Samsung’s tablet S 8.4

تبلت برند سامسونگ مدل S 8.4

Mobile phone brand Samsung Galaxy A5

گوشی موبایل برند سامسونگ مدل Galaxy A5

Samsung’s LED TV models H6490

تلویزیون ال ای دی برند سامسونگ مدل H6490

تعمیرات samsung

تعمیرات سامسونگ

شرکت samsung

شرکت سامسونگ

نمایندگی رسمی samsung

نمایندگی رسمی سامسونگکارتریج سامسونگ, کارتریج Samsung, تعمیر پرینتر سامسونگ, تعمیر پرینتر Samsung, Samsung kitchen appliances, لوازم آشپزخانه برند سامسونگ, Brand camera Samsung NX1000, دوربین برند سامسونگ مدل NX1000, Samsung’s tablet S 8.4, تبلت برند سامسونگ مدل S 8.4, Mobile phone brand Samsung Galaxy A5, گوشی موبایل برند سامسونگ مدل Galaxy A5, Samsung’s LED TV models H6490, تلویزیون ال ای دی برند سامسونگ مدل H6490, تعمیرات samsung, تعمیرات سامسونگ, شرکت samsung, شرکت سامسونگ, نمایندگی رسمی samsung, نمایندگی رسمی سامسونگ, نمایندگی samsung, نمایندگی سامسونگ, نمایندگی رسمی شرکت samsung, نمایندگی رسمی شرکت سامسونگ, نمایندگی شرکت samsung, نمایندگی شرکت سامسونگ, نمایندگی رسمی اچ پی HP